همراه گرامی؛ ورود شما به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی بازاروما برای استفاده از خدمات یا ثبت سفارش محصول، به منزله‌ی آگاهی شما از قوانین وب‌سایت ما است. کلیه‌ی اصول و روش‌های ارائه‌ی خدمات در فروشگاه فروشگاه آنلاین بازاروما بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده تنظیم شده و از این‌رو کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. از آن‌جا که ممکن است به واسطه‌ی شرایط مختلف در این قوانین تغییراتی اعمال شود، پیشنهاد می‌کنیم به‌منظور پیشگیری از وقوع هرگونه مشکل، این صفحه را به‌طور مستمر مطالعه کنید.

مطالب این صفحه جهت اطلاع شما از شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بازاروما است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

ما، محافظ اطلاعات شخصی شما خواهیم بود و بر این اساس متعهد می‌شویم که با به‌کارگیری جدیدترین روش‌های حفظ امنیت اطلاعات، رضایت کاربران خود را جلب کنیم.

ارتباط کاربران با بازاروما

در حال حاضر ارتباط میان فروشگاه اینترنتی بازاروما و کاربران آن، تنها از طریق آدرس ایمیل وبسایت و شماره تلفن‌ فروشگاه امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید با اشتراک در خبرنامه‌ی فروشگاه از آخرین خدمات، شرایط ویژه‌ی فروش و جشنواره‌های فروشگاه اینترنتی بازاروما مطلع شوید. چنانچه پس از اشتراک در خبرنامه، متمایل به دریافت آن نبودید، می‌توانید با حفظ عضویت خود در وب‌سایت، گزینه‌ی دریافت خبرنامه را در پروفایل خود غیر فعال کنید.

تعریف کاربر

کاربر کسی است که با درج اطلاعات شخصی خود اعم از نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن و نشانی محل سکونت/کار خود در وبسایت فروشگاه اینترنتی بازاروما ثبت‌نام کرده و از خدمات این فروشگاه استفاده می‌کند. لازم به‌ ذکر است که ممکن است گاهی به‌جای کلمه‌ی‌ کاربر از واژه‌ی مشتری استفاده کنیم.

ارسال سفارشات

– فعالیت فروشگاه اینترنتی بازاروما 24 ساعته است و کاربران گرامی برای خرید از فروشگاه محدودیت زمانی ندارند. اما تیم پشتیبانی و فروش تنها در ایام کاری و ساعات اداری پاسخگوی شما خواهند بود. بنابراین برقراری تماس دوجانبه (اعم از ایمیل، تلفن یا گفت‌و‌گوی آنلاین) از روزهای شنبه تا پنج‌شنبه (به استثنای تعطیلات رسمی و عمومی) از ساعت 9 صبح تا 6 عصر امکان‌پذیر خواهد بود. بدیهی است تیم پشتیبانی به محض شروع ساعت کاری به پیام‌های کاربران پاسخ خواهد داد. سفارش‌های ثبت شده‌ی کاربران نیز در ساعاتی که تیم فروش در محل فروشگاه حاضر باشد بررسی، پردازش و آماده‌ی ارسال می‌شود.

– درصورتی‌که محصول مورد نظر یک کاربر، پس از ثبت سفارش در فروشگاه ناموجود شود، فروشگاه آنلاین بازاروما مجاز به لغو سفارش خواهد بود و مشتری می‌تواند بین استرداد وجه پرداخت‌شده و خرید یک محصول دیگر، یکی را انتخاب کند. شایان ذکر است که وجه پرداخت شده از سوی کاربران چه در صورت اتمام موجودی و چه در صورت نارضایتی کاربر در زمان مقرر گارانتی، ظرف 48 تا 72 ساعت عودت داده خواهد شد.

– چنانچه درج قیمت یک محصول در فروشگاه، به هر دلیلی اشتباه باشد، فروشگاه آنلاین بازاروما می‌تواند سفارش مشتریان را لغو کند و کاربران با پذیرش این شرط حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می‌کنند. بی‌تردید وجوه پرداخت‌شده از سوی کاربران در اولین زمان ممکن توسط فروشگاه آنلاین بازاروما مسترد خواهد شد.

– هنگام سفارش لازم است کاربران وب‌سایت، با نهایت دقت اطلاعات مربوط به خود را وارد کنند. چنانچه اطلاعات ناقص باشد، سفارش قابل پردازش و ارسال نخواهد بود. همچنین کاربران می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شخص دیگر، سفارش خود را برای دیگران ارسال کنند. در چنین شرایطی تحویل گیرنده باید کارت شناسایی معتبر در اختیار داشته باشد ضمن‌اینکه در صورت عدم پرداخت وجه سفارش توسط کاربر وب‌سایت، تحویل‌گیرنده موظف به پرداخت وجه مربوط خواهد بود.

قوانین استرداد محصولات

اگرچه فروشگاه آنلاین بازاروما تمام تلاش خود را مصطوف به ارائه‌ی بهترین نوع خدمات کرده است، بهتر است با در نظر گرفتن برهم خوردن شرایط ایده‌آل، نسبت به وقوع اتفاقات ناخوشایند در تحویل سفارش آگاه باشیم. در این راستا، با مطالعه‌ی این بخش تصویر صحیح‌تری از شرایط بازگرداندن کالا برای کاربران ترسیم می‌شود. لازم به یادآوری است که تشخیص امکان استرداد جز در موارد خاص بر عهده‌ی کارشناسان فروشگاه اینترنتی بازاروما است.

– چنانچه انقضای تاریخ مصرف محصول فرارسیده باشد، یا با توجه به شیوه‌ی مصرف آن، تاریخ انقضا نزدیک باشد کاربر می‌بایست تا حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، مراتب را به فروشگاه اینترنتی بازاروما اطلاع دهد. یادآور می‌شویم که بررسی شیوه‌ی مصرف محصول بر عهده‌ی کارشناسان فروشگاه آنلاین بازاروما است و ارتباطی به ذائقه‌ی کاربر در مصرف محصول ندارد.

– هرگونه استفاده‌ی نادرست از محصول که منجر به آسیب‌دیدگی ظاهری حتی در بسته‌بندی شود، امکان استرداد را باطل می‌کند.

– آسیب‌دیدگی آن‌دسته از سفارشات که برای ارسال نیازمند شرکت‌های حمل و نقل واسطه هستند، به عهده‌ی شرکت حمل‌و‌نقل است. کاربران باید حداکثر تا 24 ساعت بعد از دریافت مرسوله با برقراری تماس با بخش پشتیبانی، فروشگاه آنلاین بازاروما را در جریان قرار دهند.

– مسئولیت استرداد محصول مغایر با درخواست کاربر به عهده‌ی فروشگاه است. در چنین شرایطی کاربر می‌بایست ظرف حداکثر 24 ساعت فروشگاه را در جریان قرار دهد. یادآور می‌شویم که این بند، مغایرت ظاهری سفارش با تصویر ثبت شده در وب‌سایت فروشگاه را شامل نمی‌شود. عکس محصولات برای سهولت درک کاربران در وبسایت قرار داده شده و ممکن است با شکل فیزیکی مرسوله تفاوت داشته باشد. بنابراین کاربر نمی‌تواند با اشاره به این تفاوت ظاهری اقدام به بازگرداندن مرسوله کند.

– در صورت انصراف از خرید، هزینه‌ی عودت مرسوله به فروشگاه بر عهده‌ی کاربر است.

– درصورت مشاهده‌ی آسیب ظاهری مرسوله در هنگام تحویل گرفتن، از دریافت آن خودداری کنید و مراتب را به فروشگاه اطلاع دهید.

– فروشگاه اینترنتی بازاروما مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات درج شده روی بسته‌بندی محصولات ندارد.

– از آنجا که بخش مهمی از محصولات ارگانیک خواص دارویی دارند، خواهشمندیم هنگام مصرف نهایت دفت خود را به‌کار ببندید. مسلما مسئولیت آسیب‌های احتمالی ناشی از مصرف نادرست بر عهده‌ی فروشگاه آنلاین بازاروما نیست.

قوانین مربوط به بخش کامنت‌ها و نظرات کاربران بازاروما

امکان تایید نظر کاربران تنها در صورتی وجود دارد که تمام قوانین مندرج در این بخش از سوی کاربران رعایت شود. همچنین فروشگاه آنلاین بازاروما مسئولیت صحت یا عدم صحت نظرات درج شده در وب‌سایت را به عهده نمی‌گیرد. بنابراین چنانچه مبنای تصمیم‌گیری شما در خرید یا عدم خرید یک محصول، نظرِ سایرِ کاربران باشد، مسئولیت عواقب آن برعهده‌ی شماست.

نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

فروشگاه آنلاین بازاروما، مسئولیتی در قبال لینک‌هایی که در وبسایت خود قرار می‌دهد ندارد. این لینک‌ها برای سهولت دسترسی کاربران به اطلاعات دیگر وب‌سایت‌ها به اشتراک گذاشته شده‌اند و از آن‌جایی که کنترل آن‌ها به عهده‌ی فروشگاه آنلاین بازاروما نیست لذا مسئولیتی در قبال آن‌ها متوجه فروشگاه نخواهد بود.

قوانین درج نظرات کاربران عبارت‌اند از:

1- تنها از کیبورد فارسی استفاده کنید.

2- سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در بخش نظرات ممکن نیست و منتشر نخواهد شد. برای پرسش می‌توانید به فروشگاه ایمیل بزنید، از سرویس چت آنلاین استفاده کنید و یا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

3- استفاده‌ی مکرر از یک کلمه در متن باعث عدم انتشار آن خواهد شد. همچنین از به‌کاربردن حروف کشیده‌شده و فضای خالی بیش از حد در متن خود بپرهیزید.

4- نظرات شما باید در ارتباط مستقیم با محصولی باشد که در همان صفحه‌ وجود دارد. همچنین نقد و بررسی محصولات را با در نظر گرفتن قیمت و شرایط هر محصول انجام دهید.

5- استفاده از الفاظ رکیک یا توهین به دیگران باعث عدم انتشار نظر شما خواهد شد. پس لطفا از ادبیات محترمانه و مودبانه استفاده کنید.

6- از خطاب قراردادن دیگر کاربران بپرهیزید. حتی اگر با سایرین مخالفید، در نظر بگیرید که حق اظهار نظر برای همه محفوظ است. بنابراین تنها نظر خود را منتشر کنید.

7- از به‌اشتراک‌گذاری لینک در نظرات خود بپرهیزید.

8- ثبت اطلاعات شخصی مانند نشانی و شماره‌ی تلفن در بخش نظرات ممنوع است.

9- بهتر است هنگام درج نظرات، از نگارش صحیح استفاده کرده و از به‌کارگیری لحن محاوره‌ای بپرهیزید.

محتوای به‌کاررفته فروشگاه اینترنتی بازاروما

تولید محتوا در وب‌سایت و بلاگ فروشگاه آنلاین بازاروما با حداکثر دقت صورت می‌گیرد و ما تمام تلاش خود را در جهت انتشار مطالب صحیح انجام خواهیم داد. از این‌رو فرآیند تولید محتوا با استفاده از منابع اصیل و معتبر انجام خواهد شد. درصورت انتشار مطالب خلاف واقع یا نادقیق در وبسایت، کاربران می‌توانند آن را از طریق ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی اطلاع‌داده و از این طریق ما را در بهبود هرچه بیشتر مطالب منتشر شده یاری دهند.

همچنین در صورت مغایرت محصول خریداری شده توسط کاربر با اطلاعات مندرج در وب‌سایت، کاربران می‌بایست پیش از استفاده از محصول با برقراری تماس تلفنی بخش پشتیبانی وب‌سایت را از این موضوع آگاه نموده و نسبت به استرداد کالای خود اقدام کنند. شایان ذکر است که بازپس فرستادن محصولات به فروشگاه آنلاین بازاروما نیازمند تایید کارشناسان فروشگاه است.

در نظر داشته باشید که وبسایت فروشگاه آنلاین بازاروما ، دائما در حال به‌روز‌رسانی است و بر این اساس ممکن است برخی از صفحات موجود در وب‌سایت به‌دلایل مختلف حذف شوند. بنابراین ما مسئولیتی در قبال این‌گونه صفحات بر عهده نخواهیم داشت. همچنین بروز مشکلات فنی در سایت که ممکن است به‌دلایلی چون قطع شدن اینترنت و تجهیزات مخابراتی رخ دهد به هیچ عنوان مسئولیتی را متوجه فروشگاه آنلاین بازاروما نخواهد کرد.

سیاست تعین قیمت محصولات در فروشگاه اینترنتی بازاروما

– فروشگاه آنلاین بازاروما تمام تلاش خود را برای ارائه‌ی قیمت‌های رقابتی و منصفانه به کار خواهد گرفت. با این وجود درنظر داشته باشید که مبنای قیمت‌گذاری در فروشگاه آنلاین بازاروما قیمت‌های مصوب تامین‌کنندگان است.

– در مواردی که ممکن است به‌علت نوسانات بازار و یا اشتباه در قیمت‌گذاری اتفاق بیافتد، فروشگاه آنلاین بازاروما خود را موظف می‌داند که موارد را به‌سرعت و از طریق تماس تلفنی به سفارش‌دهنده اطلاع دهد و نسبت به لغو سفارش اقدام کند. در مواردی که کاهش قیمت محصول پس از ثبت سفارش و پیش از پرداخت اتفاق بیافتد، قیمت به‌روزرسانی خواهد شد. همچنین قیمت تمامی اجناس موجود در فروشگاه آنلاین بازاروما با احتساب مالیات بر ارزش افزوده درج شده و سفارش دهندگان مبلغ جداگانه‌ای پرداخت نخواهند کرد. لازم به‌ یادآوری است که هزینه‌های بسته‌بندی و ارسال کالا به شرایط سفارش وابسته‌اند و جداگانه دریافت خواهند شد.

بازاروما هیچ نمایندگی ندارد

فروشگاه اینترنتی بازاروما هیچ نماینده یا فروشنده‌ای در سرتاسر ایران نداشته و کلیه‌ی سفارشات کاربران در محل فروشگاه پردازش می‌شوند. در صورت مشاهده‌ی تخلف خواهشمندیم جهت پیگیری قانونی، مراتب را به فروشگاه آنلاین بازاروما اطلاع دهید.

© تمامی حقوق محتویات وب‌سایت متعلق به فروشگاه آنلاین بازاروما بوده و شامل قانون حق تکثیر است و استفاده‌ از آن بدون ذکر منبع پیگرد قانونی به‌همراه خواهد داشت.