مد و لباس

6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن

6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن

6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن

با شلوار لینن مردانه چه مدل کفشی بپوشیم

شلوار لینن مردانه یک آیتم تابستانی همه فن حریف،‌ شیک و راحت برای ماه‌های گرم سال است. شلوارهای لینن مردانه به دلیل سبکی و امکان تنفس پارچه، گزینه‌ای محبوب برای موقعیت‌های غیررسمی، تعطیلات و حتی مهمانی‌های دوستانه و نیمه رسمی به شمار می‌روند اما چالش اصلی انتخاب کفش ایده آل برای ست کردن با شلوار لینن است که گاهی اوقات می‌تواند کاملا چالش برانگیز باشد.

خوشبختانه یک ترفند کلی وجود دارد و آن این است که کفش‌هایی را انتخاب کنید که علاوه بر ظاهر شیک همزمان، حال و هوای صمیمی،‌ پرانرژی و شاداب شلوار لینن شما را برجسته کند. در ادامه به معرفی 6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه می پردازیم.

 

6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن

 

شلوار لینن مردانه یک آیتم ضروری برای استایل تابستانی

تابستان و هوای گرم و آفتابی، لباس خنک و راحت می طلبد. لباسی که در آن پوست تن تان به راحتی نفس بکشد! و چه چیزی بهتر از لباس های نخی طبیعی مانند شلوار لینن خواهد بود! هیچ چیز به اندازه یک شلوار لینن سبک با تن خوری آزاد ، برای قدم زدن در پیاده رو یا کنار ساحل و حتی شرکت در یک میهمانی  مناسب نیست.

8 مدل کفش با شلوار لینن سفید fhchv,lh

 

6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن : شلوار لینن چه کفشی بپوشیم

انتخاب کفش به شکل قابل توجهی بر ظاهر کلی لباس و استایل شما تأثیر می‌گذارد. پس هوشمندانه عمل کنید!  راهنمای ست کردن 6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن به شما کمک می کند تا استایل استثنایی خود را بسازید.

کفش کتانی، کفش اسپرت یا SNEAKERS : جذابیت در سادگی‌ست

کفش‌ کتانی ساده گزینه‌ای عالی برای ست کردن با شلوار لینن مردانه به شمار می‌رود . کفش اسپرت ظاهری بی دغدغه و در عین حال شیک دارد. این مدل کفش به دلیل راحتی و خاصیت تطبیق پذیری شان، به خوبی با شلوار لینن مردانه ست می شوند. یک جفت کفش کتانی سفید درخشان و مدرن یا یک جفت کفش ورزشی رنگی انتخاب کنید تا کاراکتر خوش استایل و جذاب خود را نشان دهید.

 

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه- کفش کتانی، کفش اسپرت یا SNEAKERS جذابیت در سادگی‌ست

 

کفش لوفر LOAFER: ترکیبی ساده و حرفه ای

کفش لوفر یک ترکیب ایده آل از دو استایل کژوال و شیک هستند. کفش لوفر بدون هیچ زحمتی با شلوار لینن مردانه هماهنگ می شود و در عین حال استایل غیر رسمی و دوستانه شما را حفظ می‌کند. کفش‌های لوفر چرمی را برای استایل شیک تر و رسمی تر و لوفر جیر را برای استایل دوستانه تر و نیمه رسمی انتخاب کنید.

 

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه- کفش لوفر LOAFER

 

کفش کالج یا Boat Shoes: ظرافت بی اندازه

یک استایل فوق العاده با کمی ظرافت کامل میشود. استایل تابستانی خود را با ست کردن Boat Shoes با شلوار لینن امتحان کنید! این مدل کفش برای موقعیت‌های غیر رسمی به شدت مناسب است. برای گردش در ساحل هیچ چیز زیبا تر از این ست نخواهد بود!

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه- کفش کالج یا Boat Shoes LOAFER

 

کفش اسپادریل Espadrilles: راحت و شیک

در حقیقت بهترین کفش تابستانی برای آقایان،‌ کفش اسپادریل Espadrilles است. استایل کژوال شلوار لینن مردانه به طرز شگفت انگیزی با رویه پارچه‌ای بافت دار و زیره کنفی آن کامل می‌شود. چه در یک مهمانی در باغ و چه در ساحل، این کفش‌ها به ظاهر شما جذابیت دوچندان می‌بخشند.

 

 

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه - کفش اسپادریل Espadrilles

 

کفش مانک استرپ Monk Straps: کلاسیک مدرن

برای افزودن کمی پیچیدگی‌ به استایل خود، کفش Monk Straps را انتخاب کنید. کفش مانک استرپ یک نوار و یک یا دو سگک کوچک دارد که به استایل تابستانی شما با شلوار لینن، لمسی از مدرنیسم اضافه می کند.

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه- کفش مانک استرپ Monk Straps

خرید اینترنتی پیراهن مردانه bazaaroma

صندل ساحلی : راحت و بی ادعا

در اوج گرمای تابستان، بهترین گزینه برای ست کردن با شلوار لینن مردانه، یک صندل موجه و شیک است. صندل‌های چرمی با طرح‌های ساده در عین حال که خنک و راحت هستند، می‌توانند کاملاً با شلوار لینن شما مطابقت داشته باشند.

 

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه- صندل ساحلی

 

6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن : سبک ها و رنگ ها

ست‌ کردن رنگ های خنثی

کفش‌هایی با رنگ خنثی، مانند بژ، قهوه‌ای مایل به زرد یا قهوه‌ای روشن، گزینه‌های فوق العاده‌ای هستند که به خوبی با رنگ‌های مختلف شلوار لینن مردانه هماهنگ می‌شوند و استایلی متعادل و منسجم می سازند.

ست کردن رنگ‌های تیره و روشن

اگر میخواهید جسارت بیشتری در تیپ و ظاهر خود به خرج دهید، کفش‌هایی با رنگ‌های غنی یا رنگارنگ انتخاب کنید. کمی هیجان به کمد لباس خود اضافه کنید و با پوشیدن آبی عمیق، قرمز پررنگ یا سایه های سبز، یک بیانیه مد شخصی ایجاد کنید.

 

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه -شلوار لینن زیتونی با ونس اولد اسکول

 

6 مدل کفش مردانه با شلوار لینن برای مناسبت‌ها و موقعیت‌های مختلف

مناسبت و موقعیتی که برای آن استایل می‌کنید هم بر انتخاب نوع کفش شما تاثیرگذار است.

موقعیت‌های نیمه رسمی روزمره

کفش‌ کتانی (کفش اسپرت، روزمره)، کفش‌ لوفر یا کفش اسپادریل، برای فعالیت‌های روزانه مانند دورهمی با دوستان یا قدم زدن و پیاده روی آرام گزینه‌های مناسبی هستند. برای کامل کردن این استایل، یک کمربند بافت‌دار و یک پیراهن نخی خنک و سبک انتخاب کنید تا سبکی کژوال و در عین حال یکدست داشته باشید.

تعطیلات

برای لذت بردن از تعطیلات خود در ساحل شلوار لینن خود را با ساحل صندل یا کفش کالج استایل کنید. این مدل کفش‌ها به طور ذاتی و طبیعی،‌حال و هوای تابستانی تیپ شما را با شلوار لینن تکمیل می‌کنند و به اندازه کافی راحت هستند.

 

6 مدل کفش برای ست کردن با شلوار لینن مردانه-شلوار لینن سفید با کفش اسپادریل

 

موقعیت‌های غیررسمی

برای یک موقعیت نیمه رسمی، مانند یک مهمانی تابستانی، کفش‌های مانک استرپ یا کفش‌های لوفر کلاسیک چرمی را انتخاب کنید. آنها را با شلوار لینن مردانه و یک پیراهن سفید ساده ست کنید تا ظاهری ظریف و شیک بسازید.

استایل خاص و منحصر به فرد

کفشی که برای ست کردن با شلوار لینن مردانه انتخاب می‌کنید باید سبک و نگرش شخصی شما را بیان کند. رنگ‌ها و سبک‌های مختلف را امتحان کنید تا رنگی که مناسب شماست، پیدا کنید.

انتخاب کفش‌ مناسب میتواند سبک و استایل شخصی شما را به درجه بالاتری ارتقا دهد؛ از ظریف به شیک از کژوال به رسمی! همه چیز به این بر میگردد که چه کفشی را برای ست کردن با شلوار لینن خود انتخاب کنید!

راهنمای ست کردن کفش با شلوار لینن برای آقایان را به زبان انگلیسی اینجا بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید