در حال نمایش 15 نتیجه

نمایش 9 24 36

مداد رنگی 6 رنگ فکتیس

قیمت اصلی 38,000تومان بود.قیمت فعلی 34,500تومان است.

مداد رنگی 12 رنگ فکتیس

قیمت اصلی 85,000تومان بود.قیمت فعلی 75,000تومان است.

برند فکتیس FACTIS

پیشینه ی مجموعه ای که امروز به نام “شرکت زگال شمال”می شناسیم به سال 1342 در بازار تهران برمی گردد؛به کارگاه کوچکی که در ابتدا با هدف تولید دفتر مشق مدرسه و دفاتر اداری راه اندازی شده بود. اما رفته رفته، در کنار تولید، شروع به واردات لوازم التحریر نمود و تا سال 1360 با واردات انبوه از کشورهای اسپانیا ، ژاپن و کره ی جنوبی تبدیل به قطب واردات لوازم التحریر در کشور شد.

موفقیت در واردات، باعث نشد که این مجموعه رسالت اولیه خود را در امر تولید داخلی و گسترش صنعت لوازم التحریر فراموش کند. در همین راستا در سال 1370 شرکت زگال شمال شکل گرفت و مجموعه‌های تولید پاکن، پاستل، خط کش و گونیا را در جزیره ی کیش و شهر رشت راه اندازی کرد.

در سال 1386 شرکت زگال شمال با خرید کارخانه‌ی استدلر ایران و اضافه کردن آن به کارخانجات تحت پوشش خود، گستره‌ی کمی و کیفی محصولات خود را افزایش داد و با بهره گیری از فناوری روز اروپا در ساخت مداد و تولید پاکن به بزرگترین تولید کننده ی نوشت افزار در ایران تبدیل شد و با مدیریت کیفیت، موفق به اخذ گواهینامه‌ی ایزو 9001 از موسسه دی.ان.وی نروژ گردید.

در حال حاضر شرکت زگال شمال با بیش از سیصد نفرپرسنل مجرب، تولید کننده ی انواع لوازم التحریر(مداد،مداد رنگی،پاکن،مداد تراش،خودکار و…) است. بطوریکه این شرکت در کنار شرکت” مارکو داکس اسپانیا، تنها تولید کننده ی محصولات فکتیس در جهان به شمار می رود.