عطر

بهترین عطرهای مشابه Cloud از آریانا گرانده

بهترین عطرهای مشابه Cloud از آریانا گرانده

بهترین عطرهای مشابه Cloud از آریانا گرانده

زمانی که صحبت از عطرهای افراد مشهور به میان می‌آید، خواننده محبوب، آریانا گرانده، عطرهای چشمگیری دارد که در صدر فهرست قرار می گیرند و عطر زنانه کلود یکی از آنهاست.

البته ممکن است این عطرها همیشه در دسترس نباشند،‌ به تعداد محدود تولید شده باشند یا موجودی فروشگاه ها تمام شده باشد! در چنین مواقعی، ممکن است بخواهید به سراغ عطرهایی بروید که رایحه ای شبیه به رایحه عطر مورد نظر شما دارند.

بنابراین، اگر به دنبال عطرهایی شبیه به Ariana Grande’s Cloud هستید، اینجا در مجله بازاروما به شما بهترین عطرهای مشابه Ariana Grande Cloud  را معرفی خواهیم کرد.


رایحه Cloud By Ariana Grande چگونه است؟

رایحه Cloud By Ariana Grande چگونه است؟

در سال های گذشته آریانا گرانده عطرهای زیادی را روانه بازار کرده است، ابر یا Cloud ششمین عطر لاین عطر او و یکی از موفق ترین عطرهای برند آریانا به شمار می رود.

عطر Cloud در سال 2018 عرضه شد و از آن زمان تاکنون از پرفروش ترین عطرها بوده است. این عطر به وسیله کلمنت گاوری Clement Gavarry طراحی شده است و رایحه ای شیرین، خامه ای و اسطوخودوسی دارد و بسیار مورد علاقه جوانان است.

نت‌های عطر Cloud از آریانا گرانده:

 • نت‌های اولیه: اسطوخودوس، گلابی و ترنج (برگاموت)
 • نت‌های میانی: خامه فرم گرفته، پرالین، نارگیل و ارکیده وانیلی
 • نت‌های پایه: مشک و نت های چوبی

Cloud یک عطر زنانه گلی، میوه ای و گارمند است که با ترکیبی دلپذیر از اسطوخودوس، گلابی و ترنج همراه با رایحه‌ای مشکی و شیرین باز می شود. نت های خامه فرم گرفته و وانیل به آن کیفیتی خوش طعم و رویایی می بخشد.

با ماندگاری متوسط، رایحه ای مطبوع و سبک است که شیرینی و روان بودن آن ، این عطر را به انتخابی عالی و ایده آل برای پیک نیک‌های بهاری در پارک و تعطیلات تابستانی آفتابی بدل می کند.

کدام عطرها مشابه Cloud از آریانا گرانده هستند- - -

کدام عطرها مشابه Cloud از آریانا گرانده هستند

با این که Cloud عطر فوق‌العاده‌ای است، ممکن است بخواهید عطری ارزان تر یا رایحه ای شبیه به این عطر را داشته باشید عطری با تفاوت اندک که بتواند جایگزین مناسبی برای Cloud از آریانا گرانده باشد!

در ادامه با بهترین عطرهای مشابه Cloud از آریانا گرانده Ariana Grande آشنا شوید:

 

 

 

ویکتوریا سیکرت میدنایت بلوم Midnight Bloom Victoria’s Secret - مشابه Cloud از آریانا گرانده

 

 

ویکتوریا سیکرت میدنایت بلوم Midnight Bloom Victoria’s Secret

نت‌ها: داتورا (تاتوره)، وانیل و چوب

این رایحه شیرین و خوش مزه، Midnight Bloom Victoria’s Secret در سال 2020 به بازار عرضه شد. ویکتوریا سیکرت میدنایت بلوم یک مشابه عالی برای عطر زنانه Cloud از آریانا گرانده است. شیرین با نت‌های چوبی و بسیار دوست داشتنی!

ماندگاری میدنایت بلوم متوسط و بسیار ارزان تر از Ariana Grande’s Cloud است. Midnight Bloom بویی شبیه Cloud، با نت‌های وانیل و گل‌های سفید دارد.

عطر زنانه ویکتوریا سیکرت میدنایت بلوم Midnight Bloom برای لایه بندی عطرها یک انتخاب فوق العاده است زیرا فرمولاسیون آن خیلی پیچیده نیست.

Cloud از آریانا گرانده کمی گلی‌تر از Midnight Bloom است. اما بعد از گذشت مدتی، نت پایه میوه ای و شیرین آشکار می‌شود.

 

چه زمانی از این عطر استفاده کنیم

Midnight Bloom Victoria’s Secret را می توان در تمام طول سال، هم در روز و هم در شب پوشید. این یک عطر عالی برای لایه بندی با رایحه‌های قوی تر است.

 

ویژگی های عطر ویکتوریا سیکرت میدنایت بلوم
 • مشابه Cloud از آریانا گرانده
 • قیمت ارزان تر از Cloud
 • جایگزین سبک تر برای Cloud

عطر زنانه Burberry Her مشابه cloud از آریانا گرانده

عطر زنانه  Burberry Her

Baccarat Rouge 540 از فرانسیس کوردیژان و Cloud اغلب با هم مقایسه می شوند. عطر باکارات رژ 540 قطعا یک جایگزین برای عطر Cloud از آریانا گرانده است، با این حال، فوق العاده گران است.

فرانسیس کوردیژان همچنین خالق عطر Burberry Her است که شباهت زیادی به Cloud و باکارات رژ 540 دارد. بنابراین، می‌توان گفت که Burberry Her یک جایگزین خوب برای Cloud است.

البته این دو عطر دقیقاً یکسان نیستند. Burberry Her میوه‌ای تر و رایحه مرکبات و توت در این عطر برجسته‌تر است.

رایحه عطر Burberry Her تازه است و شیرین آن به اندازه Cloud‌ نیست. چوبی تر است و نت‌های مشکی و خاکی بارزتر هستند.

ماندگار Burberry Her فوق‌العاده‌ است، بنابراین اگر به‌دنبال عطری میوه‌ای تر و قوی‌تر شبیه به Cloud از آریانا گرانده هستید، می‌توانید به سراغ Burberry Her بروید.

 

چه زمانی از این عطر استفاده کنیم

Burberry Her را می توان در هر زمانی از سال پوشید. با این حال، برای تابستان و بهار ایده آل است. میوه ای بودن رایحه این عطر همراه با نت های مشک و چوب عطری بسیار با طراوت ایجاد کرده است که در پاییز نیز می‌توان آن را پوشید. می توان از عطر Burberry Her به صورت روزمره و حتی در مهمانی ها و قرارهای خارج از خانه استفاده کرد.

ویژگی های عطر Burberry Her
 • مشابه Cloud از آریانا گرانده
 • رایحه میوه ای تر و پیچیده تر از Cloud
 • ماندگاری طولانی
 • سیاژ و رد بوی عالی

زارا میموزا کلاود Mimosa Cloud By Zara

زارا میموزا کلاود Mimosa Cloud By Zara

 • نت ابتدایی: پسته
 • نت میانی: میموزا
 • نت پایه: آمبروکسان

زارا Mimosa Cloud را در سال 2020 ارائه کرد. علی‌رغم تفاوت در نت‌ها، Mimosa Cloud یک مشابه بسیار نزدیک به عطر Cloud بدون لمس استوایی نارگیل و اسطوخودوس است.

پس از گذشت مدتی، پایه آمبروکسان مصنوعی تقریبا از بین رفته و به نت پس‌زمینه تبدیل می‌شود، دقیقاً مانند نت‌های مشک در عطر  Cloud . در مقایسه با عطر Cloud‌ از آریانا گرانده، زارا میموزا کلاود کم تر شیرین و ملایم است.

با ماندگاری بهتر، قیمت پایین تر و شیرینی کم تر، Mimosa Cloud از زارا یک جایگزین عالی برای Cloud Ariana Grande است.

چه زمانی از این عطر استفاده کنیم

Mimosa Cloud یک انتخاب عالی برای تابستان و بهار است، اگرچه می توان آن را در طول سال پوشید. علاوه بر این، می توان آن را در طول روز پوشید و به عنوان یک عطر روزمره استفاده کرد.

ویژگی های عطر Mimosa Cloud By Zara
 • رایحه ای مشابه Cloud
 • بسیار ارزان‌تر از Cloud

 

شاید به خواندن این مطلب علاقمند باشید:   11 عطر زنانه زارا که باید بشناسید

 

عطرهای زیادی شبیه به Ariana Grande’s Cloud وجود دارد البته بسیاری از آنها عطرهای دیزاینری و بسیار گران هستند. عطرهایی که در این مطلب معرفی کردیم نمونه های اقتصادی تر برای عطر Cloud‌ به شمار می روند.

Ariana grande cloud similar

دیدگاهتان را بنویسید