عطر

بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا Good Girl by Carolina Herrera

بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا Good Girl by Carolina Herera فروشگاه بازاروما Bazaroma

بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا

Good Girl by Carolina Herrera

It`s so good to be bad !!! این شعار تبلیغاتی کارولینا هررا برای عطر فوق العاده گودگرل است. اگر بخواهیم خیلی بی‌تکلف و خودمانی درباره گودگرل صحبت کنیم باید این طور شروع کنیم:

 

 روزی روزگاری عطر بی نظیری بود که در یک کفش بلورین زیبا زندگی می‌کرد. او شب‌ها در شهر قدم می‌زد، به غریبه‌ها لبخند می‌زد و رها و بی‌پروا می‌رقصید و آواز می‌خواند.

 

قصه جذابی‌ست، این‌طور نیست؟ قصه عطری که در یک بطری بی‌نهایت زیبا با طراحی جسورانه و متفاوت خود در سال 2016  دنیای عطر را شگفت زده کرد. پیش از این ژان پل گوتیه و پاکورابان با بطری‌های استثنایی و خلاقانه خود، به نظر دست نیافتنی می‌رسیدند اما CH‌ Good Girl‌ همه را شکست داد!

در حقیقت این بطری جذاب با اکسیر درون بطری نیز در هارمونی کامل است.  گودگرل عطری پارادوکسیکال است، مجموعه‌ای از تضادها، ترکیب نور و تاریکی، سنت و مدرنیته. این عطر به زیبایی تمام یک زن مدرن را مجسم کرده است. نت‌های درخشان گلی را در کنار نت‌های تاریک و خوشمزه قهوه و شکلات نشانده، جسور، خیره کننده، خطرناک و سرگیجه آور با پیچیدگی‌های خاص خود است.

 

اعتماد کنید شما بی شک گودگرل کارولینا هررا را می‌خواهید!


نت خوانی و بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا

مشخصات رایحه عطر گودگرل کارولینا هررا


بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا - Good Girl by Carolina Herera فروشگاه بازاروما Bazaroma

 

نت‌ها

 

  • آغازین: بادام، قهوه، برگاموت (ترنج)، لیمو
  • میانی: گل مریم، یاس سامباک، شکوفه پرتقال، زنبق زرد، گل رز بلغاری
  • پایه: دانه تونکا، کاکائو، وانیل، پرالین، سدر (چوب سرو)

 

آکوردها

 

شیرین، گلهای سفید، ادویه های گرم، وانیل، کاکائو، کهربا، گل مریم، چوبی، بادام، پودری


  • خانواده کهربایی – گلی Amber Floral
  • فصل پائیز و زمستان
  • مناسب برای شب


نمونه‌های اقتصادی

عطر‌های مشابه گودگرل

Good Girl by Carolina Herrera

بادام!


آغازی متفاوت با نت بادام و لیمو، به عطر زنانه Good Girl خصوصیتی توطئه‌گر می‌دهد که از یک طرف تازه و سبز و از طرف دیگر میوه‌ای و گرم است. عطر گودگرل ایده‌های آشنا را با پیچ و تابی غیرمعمول ارائه می‌دهد؛ در واقع با ایما و اشاره به ما می‌فهماند که نام گذاری این عطر با عنوان "دختر خوب" به شکل هیجان انگیزی گمراه کننده است!

بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا -- Good Girl by Carolina Herera فروشگاه بازاروما Bazaroma

عطر گودگرل کارولینا هررا نوید ترکیبی خلاقانه و اعتیادآور از گل سرخ و دانه تونکا را می‌دهد که نشانی از دو وجه شخصیت زنانه است. یک موج گلی از یاس سامباک سفید و گل سرخ در تضاد با نت‌های اسرارآمیز و عمیق دانه تونکا و کاکائو قرار گرفته است.


چهره تبلیغاتی این عطر Karlie Kloss است. 

این عطر در یک بطری شیک و مشکی و با غلظت ادو پرفیوم در بطری‌های 50 و 80 میلی‌لیتری عرضه می‌شود. Good Girl گودگرل کارولینا هررا توسط دو عطرساز معروف، Louise Turner و Quentin Bisch ساخته شده است.


بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا --- Good Girl by Carolina Herera فروشگاه بازاروما Bazaroma

  

گودگرل کارولینا هررا چه بویی دارد ؟

همانطور که انتظار می‌رود، عطر با رایحه‌ای میوه‌ای و لذت بخش باز می‌شود، اما این یک ترکیب عجیب و غریب نیست، همچنین شیرینی چسبناک و بیش از اندازه هم ندارد. منبع عطر شیرین و میوه‌ای این عطر کاملا غیرمنتظره است: بادام! این آغاز به Good Girl  خصوصیتی توطئه‌گر می‌دهد که از یک طرف تازه و سبز و از طرف دیگر میوه‌ای و گرم است. این عطر ایده‌های آشنا را با پیچ و تابی غیرمعمول ارائه می‌دهد در واقع با ایما و اشاره به ما می‌فهماند که نام گذاری این عطر با عنوان “دختر خوب” به شکل هیجان انگیزی گمراه کننده است!

در قلب عطر با ترکیبی از گل‌هایی مواجه می‌شویم که با رایحه یاس و گل سرخ در هماهنگی کامل هستند. نت‌های یاس باز شدن رایحه راسبزتر می‌کنند و طراوت سرسبز خود را تا قلب رایحه می‌گسترانند. نت‌های مریم که به مخدری افراطی و پر لذت معروف هستند، در عطر گودگرل لمسی بازیگوش و پرشور ایجاد کرده‌اند. نت‌های گل سرخ به سبکی می‌رقصند و رایحه عطر را تلطیف می‌کنند. ترکیب این عطر به معنای واقعی هنرمندانه و سرگرم کننده است.

همه نت‌های گرم و خوشمزه در پایه عطر قرار دارند و با خشک شدن عطر، رایحه Good Girl بسیار سنگین‌تر و خوش طعم‌تر می‌شود. قهوه و کاکائو هم زمان به عطر تلخی و غنا می‌بخشند، و نت های تونکا لمسی از مارزیپان و وانیل دارد. با همه این‌ها، بزرگترین شگفتی، چوبی بودن فراگیر عطر است که در پایه بسیار قدرتمند و محکم ظاهر می‌شود و Good Girl را به سفری غیرمنتظره به سمت روایح مردانه می‌برد، حالا دیگر آنچه که تصور می‌شد تنها یک رایحه گلی – میوه‌ای باشد را به چیزی بسیار هیجان انگیز‌تر تبدیل می‌کند.


بررسی تخصصی عطر گودگرل کارولینا هررا ----infographic-- Good Girl by Carolina Herera فروشگاه بازاروما Bazaroma

به نظر می‌رسد بهترین توصیف برای رایحه این عطر شیرین اما حسی باشد! نتهای ابتدایی با ترکیبی از بادام و لیمو ظرف 30 دقیقه جای خود را به نتهای قلب می‌دهند؛ در قلب رایحه گل سرخ و یاس ترکیبی درخشان خلق کرده‌اند که تا 4 ساعت با شما همراه خواهد بود. نتهای سنگین تونکا و کاکائو در پایه عطر، می‌توانند مدتی طولانی با شما همراه باشند؛ همانطور که می‌دانید ماندگاری عطر به ph پوست و میزان رطوبت آن بستگی دارد به همین خاطر این عطر بی‌نظیر بعد از خشک شدن می‌تواند بین 8 تا 24 ساعت باقی بماند.

گودگرل کارولینا هررا واقعاً بهترین عطر برای میهمانی است. با این که نام Good Girl را برای آن برگزیده‌اند، باید اعتراف کنیم که این عطر ترسی از زیر پا گذاشتن قوانین ندارد.

عطر زنانه گودگرل   Good girl by Carolina Herrera

دیدگاهتان را بنویسید